آموزش آب بندی حمام و سرویس های بهداشتی با مواد نانو بندکشی

فروش مواد نانو بندکشی سرویس بهداشتی

بهترین شیوه بندکشی این است که با مواد نانو بند کشی از پایین به بالا درزها پرشود. در بندکشی های موزاییک و سنگ و کاشی مرحله اول بندکشی از اهمیت ویژه ای برخورد است خیلی مهم هست که ما بتوانیم‌ مواد نانو بندکشی را به لایه های زیرین کاشی و ملات برسانیم.

پس همیشه در مرحله اول مواد بندکشی نانو خالص را در یک جاهایی که حتی دیدید نفوذ کمتر است به نسبت یک به یک با اب رقیق می کنیم تا به عمق سازه نفوذ نماید.

در حمام و سرویس های بهداشتی برای آب بندی بدون تخریب اگر بندها کرمو و خراب و ماهیچه ها باز شود کافی است نیاز به فرز کاری نیست.

فقط تنها نکته خیلی مهم این است که از بعد تخریب بندهای کرمو ابتدا سطح را تمیز کنیم‌ سپس دست اول مواد نانو بندکشی را خالص با تی به خورد بندها می دهیم تا هر جا که آب می رود مواد نانو بندکشی هم برود. همواره سعی کنید مواد به عمق سازه نفوذ نماید.

سپس در مرحله های بعدی دوغاب دهی مقدار کمی سیمان سفید اضافه شود به طوری که بندها کم‌کم‌ پر شود بعد اینکه کاملا بندها پرشد می توانید سطح کاشی را تمیز نمایید.

جهت اطلاع از مراحل هفتگانه نحوه بندکشی با نانو بندکشی کالیمورا اینجا کلیک کنید.

فروش نانو بندکشی سرویس بهداشتی

نحوه اجرا آب بندی سرویس های بهداشتی با مواد نانو کالیمورا:

اجرا از پایه:

ابتدا کف سرویس بهداشتی را رابیتس خوابانده چسب های لوله ها خدوجی سرویس بهداشتی کاملا چسب کاری و آب بندی می نماییم .

سپس ۶۰ بیل ماسه شسته یک ونیم پاکت سیمان سیاه و یک پودر سنگ باهم ترکیب و داخل آب مصرفی ۴ لیتر مواد نانو  ملاتی کالیمورا اضافه می نمایید.

به طوری که کاملا مواد نانو ملاتی کالیمورا داخل آب حل شود سپس ملات را کاملا هم میزنید با این ملات می توانید همزمان کاشی و سرامیک نمایید و پشت دیوار ها هم  از  این ملات نانویی می توانید استفاده نمایید.

بعد از کاشی کاری می توانید برای بندکشی با استفاده از مواد نانو بندکشی کالیمورا و سیمان سفید و پودر سنگ دوغابی شل درست کرده و اقدام به بندکشی نمایید

ویژگی که این کار دارد چیست؟

  1. دیگر هیچ میکروبی و کثیفی و رطوبتی به زیر کاشی ها نفوذ نمی کند.
  2. باعث جلوگیری از بوی بد میشود.
  3. شما هرگز نم را در دیواره ها مجاور سرویس بهداشتی و زیر مشاهده نخواهید کرد.
  4. سرویس بهداشتی کاملا مقاوم در برابر شوینده های اسیدی و قلیایی  می شود.
  5. افزایش طول عمر کاشی ها بدون تغییر رنگ ضد جلبک و خزه و آنتی باکتریال(ضدمیکروب)

در سرویس های که از ایزوگام استفاده می کنند چه مشکلی پیش میاد ؟

بعد از مدتی که بند کاشی ها باز می شود آب به زیر کاشی نفوذ و داخل ملات زیر کاشی می شود.

طبق قانون مویینگی ملات آب را به سمت دیوار ها جذب و بعد مدتی خواهید دید دیوار ها مجاور سرویس بهداشتی نم و رطوبت ظاهر شده است و اگر در هنگام کاشی کاری ایزوگام هم آسیب ببیند نم به طبقه زیرین انتقال می یابد

فروش عایق نانو سرویس بهداشتی

اجرا بدون تخریب کاشی ،سنگ و  یاسرامیک:

بندها های قدیمی را باز می کنیم و سپس مواد نانو بندکشی کالیمورا با مقداری کمی پودر مکمل بندکشی یا سیمان سفید اضافه و با استفاده از تی شروع می کنیم به دوغاب دادن نانویی به طوری که دوغاب نانو کاملا به زیر کاشی ها نفوذ کند و بندها پرشود یعنی هرجا که اب میرود مواد نانو بندکشی کالیمورا برود تا تموم نقاط را آب بند نماید

جهت مشاوره و خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جعفر آسمانی

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۴۴۱۳۸۴۰۶
شماره تلفن ثابت:۰۴۱۳۳۸۶۶۱۱۹
شماره فکس:۰۴۱۳۳۸۶۶۱۱۹
پست الکترونیکی: asemani.tr@gmail.com

 

دیدگاه‌ها ۰

*
*