آموزش آب بندی حمام، سرویس های بهداشتی، پشت بام با مواد نانو بندکشی

فروش نانو بندکشی کالیمورا

در بندکشی های موزاییک و سنگ و کاشی مرحله اول بندکشی با عایق نانو بندکشی از اهمیت ویژه ای برخورد است. و خیلی مهم هست که ما بتوانیم‌ مواد نانو بندکشی کالیمورا را به لایه های زیرین کاشی و ملات برسانیم. ذیلا نحوه و مراحل آب بندی را توضیح می دهیم.

عده ای برای بندکشی حمام و سرویس بهداشتی از پودر بندکشی نانو استفاده می کنند و عده ای بندکشی سرامیک با چسب و چسب بندکشی سرامیک را انتخاب می کنند و در بازار انواع محلول بندکشی نانو وجود دارد ولی ما مواد نانو بندکشی را با توجه به چسبدگی قوی پلیمری که دارد انتخاب کرده ایم تا بوسیله این محصول آب بندی را انجام دهیم.

آموزش مراحل سه گانه آب بندی با مواد نانو بندکشی کالیمورا بدون تخریب:

۱- مرحله تخلیه بندهای پوکیده و خراب و کرمو:

در حمام و سرویس های بهداشتی برای آب بندی بدون تخریب ابتدا جهت نفوذ هرچه بهتر و عمیق نانو ذرات به لایه های زیرین سطح و زیر کاشی و سرامیک، بندها کرمو و خراب و ماهیچه ها باز شود.
این بندهای خراب با پیچ گوشتی یا هر وسیله دیگری باز می شود تا مواد نانو رطوبتی بندکشی به خلل و فرج و درزهای زیر سطح آنها نفوذ کند.
فقط تنها نکته خیلی مهم این است که از بعد تخریب بندهای کرمو بوسیله جارو برقی یا پمپ باد نخاله های درزها را از درزها خارج کنیم و سطح را تمیز کنیم‌ تا مواد عایق رطوبتی نانو بندکشی بهتر نفوذ کند.
نکته دیگر اینکه برای تخلیه نقاط کرمو و خراب موزائیک پشت بام یا حیاط ساختمان می توانید از فرز استفاده کنید. ولی برای حمام و سرویس بهداشتی و آشپزخانه نیازی به استفاده از فرز وجود ندارد.

تخریب نقاط خراب برای بندکشی

۲ – مرحله دوغاب دهی مواد نانو بندکشی کالیمورا:

در این مرحله خلل و فرج و درزهای ریز و درشت سطح و زیر کاشی و سرامیک و موزائیک با مواد نانو رطوبتی بندکشی پر می شود و درزگیر کاشی و سرامیک نانو انجام می گیرد

بهترین شیوه بندکشی این است که مواد نانو بندکشی از پایین به بالا در درزها پر شود.
دست اول مواد نانو بندکشی را خالص با تی به خورد بندها می دهیم تا هر جا که آب می رود مواد نانو بندکشی هم برود.همواره سعی کنید مواد به عمق سازه نفوذ نماید. (همیشه در مرحله اول مواد بندکشی نانو خالص را به درزها هدایت می کنیم.)
ولی در یک جاهایی که دیدید نفوذ کمتر است به نسبت یک به یک با آب رقیق می کنیم تا به عمق سازه نفوذ نماید.

فروش نانو رطوبتی بندکشی

 

فروش نانو رطوبتی بندکشی

سپس در مرحله های دوم دوغاب دهی، مقدار کمی سیمان سفید اضافه می کنید به طوری که بندها کم‌کم‌ پر شود بعد اینکه کاملا بندها پر شد می توانید مواد اضافی نانو رطوبتی بندکشی را از سطح کاشی تمیز نمایید.

۳ – بندکشی و پر کردن بندها و زوایا با خمیر آب بند نانو:

در آخرین مرحله مقداری سیمان به مواد نانو بندکشی اضافه می کنیم تا به صورت خمیری در بیاید و این را با انگشتتان به نقاط اتصال دیوار و کف و بند های کاشی بکشید و سپس محل را تمییز کنید.

عایق رطوبتی نانو بندکشی چهار لیتری سرویس بهداشتی و حمام

بعد از ۲۴ ساعت از خشک شدن بند ها، عملا سطح قابل استفاده و آببند صددرصدی است.
نکته حائز اهمیت اینکه قیمت عایق آب بندی نانو بندکشی نسبت به قیمت نانو چسب بندکشی و قیمت پودر بند کشی مناسبتر و مقرون به صرفه تر است. و بهترین مواد برای بندکشی سرامیک و کاشی و موزائیک می باشد.

جهت مشاهده نحوه آب بندی با عایق نانو بندکشی فیلم زیر را ببینید.

دیدگاه‌ها ۰

*
*