قیمت عایق رطوبتی نانو استخر

قیمت نانو رطوبتی استخر

استخری با بلوک کار شده و آرماتور بندی نشده و بصورت سنتی ساخته شده است می خواهیم آب بندی استخر را انجام دهیم، استخر را چطور با نانو آبندی استخر شما آب بندی کنیم؟ قیمت عایق رطوبتی نانو استخر چقدر است؟

اصلا ساخت استخر با بلوک سیمانی و آجر اشتباه محض است آب بندی آن جواب نمی دهد ما به هیچ وجه چنین استخر را با نانو آب بندی استخر آب بندی نمی کنیم و شما هم آب بندی اش نکنید چون با کوچکترین نشست و شکستی مجددا به مشکل آب بندی خواهید خورد.
کوچکترین نشستی که حتی با چشم دیده نمی شود باعث شکست در آب بندی می شود. چون وقتی سازه نتواند فشار آب را تحمل کند دیگر از مواد آب بندی انتظاری نیست.

قیمت نانو آب بندی استخر  فروش نانو آب بندی استخر

استخر استاندارد چه نوع استخری است و چگونه باید ساخته شود؟

مجددا تاکید می شود که در صورتی می توانید عایق کاری استخر را آب بندی انجام بدهید که کاملا بتن مسلح باشد. فقط و فقط استخرهای بتن مسلح قابل آب بندی هستند.

به همین خاطر پیشنهاد می شود داخل این استخر، یک استخر بتن مسلح حداقل با میلگرد ۱۶ بسازید و یک تیکه دیوار و کف به هم بافت شوند.
یعنی بتن و میلگرد باشد و کل سازه یکپارچه باشد یعنی میلگرد بدنه به کف متصل باشد خارج از این هیچ کاری انجام ندهید. و خارج از نظرات کارشناسان عملی انجام ندهید که باعث ایجاد مشکالات جانبی دیگر می شود.
آرماتوربندی به عنوان یکی از اصول مهندسی در اجرای سازه بتنی شناخته می‌شود که تا حد بسیار بالایی بر استحکام آن سازه تأثیر دارد.

اجتناب از اجرای بتن خالی و بدون آرماتور در استخر:

نحوه اجرای آرماتوربندی در بخش‌های مختلف متفاوت است و استحکام کششی متفاوتی ایجاد می‌کند. اجرای آرماتور استحکام کششی سازه را بالا می‌برد.
بتن خالی استحکام فشاری بالایی دارد و در برابر تنش‌های مختلف مقاوم است. اما بتن مقاومت کششی خوبی ندارد و در برابر تنش‌های کششی کوچک نیز دچار مشکل می‌شود.

لذا آرماتوربندی باعث می‌شود که استحکام کششی بتن بالا رود و مقاومت آن را در برابر تنش‌های محیطی بالا می‌برد.

بتن مسلح ترکیبی خاص از بتن و میلگرد است که میلگردهای آن به شکل‌های خاص کنار هم چیده شده‌اند و به صورت همزمان باعث افزایش مقاومت فشاری بتن و استحکام کششی فولاد می‌شود.
آرماتور بندی باعث می‌شود که این اتصال بین بتن و میلگرد به شکل ایده‌آل صورت گیرد و این اجزاء با جزئیات بیشتری به هم وصل شوند و مقاومت سازه بتنی را بالا ببرند ضمن اینکه هزینه و قیمت عایق رطوبتی نانو را به نحو چشمگیری کاهش می دهد.

یکی از سخت ترین رشته های دنیا مهندسی آب است بخاطر اینکه آب از کوچکترین درز ها به اصلاح مویه هم گذر میکند و هر متر مکعب یک تن است.

چرا نباید در ساخت استخر دیوار و کف استخر یکپارچه ساخته شود؟

زمانی که در ساخت استخر اول دیوار کار می شود و سپس بدنه ساخته می شود باعث می شود دیوار از کف جدا باشه و کف نشست کند و دور تا دور ماهیچه ها، کف مویه یا ترک بخوره و کل آب نشست کند.

برای مشاوره رایگان و استعلام قیمت عایق رطوبتی نانو در خدمتیم.

جهت مشاوره و خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جعفر آسمانی

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۴۴۱۳۸۴۰۶
شماره تلفن ثابت:۰۴۱۳۳۸۴۰۹۱۱
شماره فکس:۰۴۱۳۳۸۴۰۹۱۱
پست الکترونیکی: asemani.tr@gmail.com

 

دیدگاه‌ها ۰

*
*